İnternet sayfamızda, kullanımınızı en verimli hale getirebilmek ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek adına çerezler kullanmaktayız. İnternet sayfamızı kullanarak, çerezlerin kullanılmasına onay verdiğinizi kabul etmekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

“30 Yılı Aşan Tecrübe”

Biz Kimiz?

Poleks olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçilmiş yerel üreticilerimizden elde edilen ürünleri, ev dışı tüketim sektöründe faaliyet gösteren restoran, otel, eğitim kurumu ve yemek fabrikası gibi işletmelere yaygın dağıtım ağı ile ulaştırıyoruz.

İstanbul, Kocaeli, Antalya, Bursa, İzmir ve Ankara illerinde yer alan bölge depoları ve hal operasyonlarımız sayesinde en taze ürünlere en hızlı şekilde ulaşabiliyor, müşterilerimize en taze meyve ve sebzeleri istedikleri kalitede tedarik ediyoruz.

Türkiye’nin köklü firmalarından biri olarak, kurulduğumuz günden beri müşterilerimize özel çözümler üreterek ve daima onlarla sinerji yaratarak çalışmayı ilke edinmiş bir şirketiz. Hızla gelişen teknolojiler sayesinde sektörümüzün büyümeye devam edeceği bilinci içerisinde daima eğilimleri ve yenilikleri yakından takip ederek, sektörel dinamiklerin belirlenme sürecinde aktif rol almayı hedefliyoruz. Tarladan sofralarınıza ulaşan bu yolculukta sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına teknolojik alt yapımıza ve kurumsal kimliğimize yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz
Ev Dışı Tüketim sektörünün lider ve daima ilk tercih edilen taze meyve ve sebze tedarikçi firması olmayı görev ediniyoruz.

Misyonumuz
Müşterilerimizi dinler, onların hayatını kolaylaştıracak, ihtiyaçlarına cevap verecek en uygun hizmet ve ürün gamını sunarız. Müşterilerimizin işlerini kendi işimiz gibi görür ve onlara en uygun profesyonel çözümü sunmak için daima tutku ile çalışırız.

Tüm Türkiye'ye Hizmet Veriyoruz.

İstanbul, Kocaeli, Antalya, Bursa, İzmir ve Ankara

illerinde yer alan bölge depoları ve hal operasyonlarımız sayesinde en taze ürünlere en hızlı şekilde ulaşabiliyor, sizlere en taze meyve ve sebzeleri istediğiniz kalitede ulaştırıyoruz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry