İnternet sayfamızda, kullanımınızı en verimli hale getirebilmek ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek adına çerezler kullanmaktayız. İnternet sayfamızı kullanarak, çerezlerin kullanılmasına onay verdiğinizi kabul etmekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

“30 yılı aşan tecrübe”

Değerlerimiz

Güvenilir ve Dürüst Olmak
Tüm davranışlarımızda iş ahlakına uygun davranmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizin arkasında durmaya ve yerine getirmeye, tüm iş ve çözüm ortaklarımıza karşı saygılı olmaya, Poleks’i her anlamda sahiplenerek en iyi şekilde temsil etmeye özen göstererek hareket ederiz.

Müşteri Memnuniyeti ve Kalite
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak onlara özel çözümler üretmek öncelikli değerlerimizdendir. Sattığımız ürünlerin kalitesi ile daima ilk tercih edilen firma olmayı hedefleriz.

Yenilikçi ve Açık Fikirli Olma
Dünyada ve Türkiye’de sektörel dinamikleri yakından takip ederek yaratıcı olmaya, yeni fırsatlara ve değişimlere açık olmaya özen göstererek, yeni iş alanları, fikirler, fırsatlar yaratmak için çalışır ve bunlara en hızlı şekilde adapte olmaya çalışırız.

Topluma ve İnsana Saygı
Daima içinde bulunduğumuz toplumun ayrılmaz bir parçası olduğumuz düşüncesi ile hareket ederek, toplumumuz için biz neler yapabiliriz bakış açısını benimseyerek toplumun gelişmesine yardımcı olabilmek için yetkinliklerimizi ve insan kaynağımızı ona göre kullanmaya özen gösteririz.

Tüm Türkiye'ye Hizmet Veriyoruz.

İstanbul, Kocaeli, Antalya, Bursa, İzmir ve Ankara

illerinde yer alan bölge depoları ve hal operasyonlarımız sayesinde en taze ürünlere en hızlı şekilde ulaşabiliyor, sizlere en taze meyve ve sebzeleri istediğiniz kalitede ulaştırıyoruz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry