İnternet sayfamızda, kullanımınızı en verimli hale getirebilmek ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek adına çerezler kullanmaktayız. İnternet sayfamızı kullanarak, çerezlerin kullanılmasına onay verdiğinizi kabul etmekteyiz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

İhracat

Türkiye'nin Farklı Bölgelerinde Anlaşmalı Olduğumuz Uzman Çiftçilerimizden Meyve Sebze Tedariki Yapmaktayız.

Uzman üreticilerden elde edilen bu ürünleri 6 farklı bölgede (İstanbul, Kocaeli ,Antalya, Bursa, İzmir ve Ankara) kurmuş olduğumuz 10.000 m2 kapalı alana sahip depolarımızda soğuk zincir esaslarına göre depolamaktayız. Poleks depolarında tüm kontroller en son yeniliklere göre takip edilmektedir. Bu teknolojiler sayesinde depolarımızdaki sebze ve meyve ürünleri tarladan toplandıkları andaki tazeliklerini koruyarak sofralarınıza ulaşabilmektedir.

Dünyadaki Bir Çok Noktaya İstenilen Miktarda İhracat Yapıyoruz.

Dünyadaki bir çok noktaya istenilen miktarlarda paketleme yaparak domates, biber çeşitleri, patlıcan, kabak, salatalık ve narenciye ihraç ediyoruz Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ederek ülkemizin istihdam ve ihracat hedeflerine ulaşmasında katkıda bulunmak en büyük hedeflerimiz arasındadır.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry